Sesje produktowe, komercyjne, biznesowe

Fotografia produktowa w stylu lifestyle

Sesja produktowa w stylu lifestyle to przedstawienie produktu w takiej aranżacji, która odzwierciedla tożsamości firmy oraz ukazuje również kontekst, który jest bardzo ważnym elementem dla potencjalnego klienta.

Dobre zdjęcie to niezbędny element budowania marki w internecie. Szczególnie, teraz gdy cały handel przeniósł się do sieci.

Zdjęcia z produktowej sesji lifestyle to różnorodne kadry i ujęcia, które możesz wykorzystać do promowania swojej marki na różnych kanałach w sieci tj. strona internetowa, ale również na swoich socjal mediach Facebook, Instagram, Pinterest.

Nie wiesz jak estetycznie, pięknie i zachęcająco do zakupu sfotografować swój produkt ?

Serdecznie zapraszam do kontaktu, zrobię to za Ciebie.

Konsultacje

Przed każdą sesją omawiam z klientem, jak produkt ma być sfotografowany. Jakie jest jego przeznaczenie i kto jest docelowym klientem. Omawiamy pomysły na zdjęcia, wybieramy rekwizyty i ustalamy plany zdjęciowe

Stylizacja

Wraz z produktami do sfotografowania mogą Państwo dostarczyć mi rekwizyt, które powinny znaleźć się na fotografiach

Dodatki

Istnieje możliwość zakupienia niezbędnych przedmiotów przeze mnie. Odsyłam produkty wraz z rekwizytami lub przechowuję je na potrzeby dalszej współpracy - przy sesjach cyklicznych, np. na potrzeby mediów społecznościowych.

Zdjęcia

Podczas sesji stylizowanej zwykle wykonuję więcej zdjęć, które udostępniam w formie galerii online. W tym miejscu możesz wybrać kilka zdjęć na start lub według wybranego wcześniej pakietu, a pozostałe dokupić później, np. w kolejnym miesiącu.

Miejsce

Sesje w stylu lifestyle mogę wykonać w moich domowych przestrzeniach, które udostępniam zupełnie bezpłatnie. Oczywiście jestem do dyspozycji wszędzie gdzie tylko mnie potrzeba, fotografuję na terenie całej Polski.

Dojazd

Dojadę do Ciebie wszędzie ! Jeśli sesja odbywa się odległości powyżej 30 kilometrów od Skawiny (mojego miejsca zamieszkania), konieczne jest pokrycie kosztów dojazdu tj. 1,5 zł za km liczony w jedną stronę.

Opinie moich klientów

"Jeśli sesja zdjęciowa to tylko u Gosi. O samych zdjęciach nie trzeba mówić - same stanowią swoją najlepszą rekomendację. Sesja produktowa to pomysł, aranże, komunikacja i wiele wiele więcej... Przede wszystkim jednak poczucie, że oddaje się wizerunek swojej marki w najlepsze ręce, czyli wiadomo - ręce (i oko) Gosi. Polecam!!"
BELLA BULBA

Basic

300 pl

5 ujęć w wersji cyfrowe poddane obróbce wybrane przez klienta, z udostępnionej galerii

dodatkowe ujęcie 50zł

 

Standard

500 pl

15 ujęć w wersji cyfrowej poddane obróbce wybrane przez klienta, z udostępnionej galerii 

dodatkowe ujęcie 40 zł 

 

Premium

700 pl

25 ujęć wersji cyfrowej poddane obróbce wybrane przez klienta, z udostępnionej galerii 

dodatkowe ujęcie 30 zł

 

error: Nie Kopiuj !