O mnie

CIESZĘ SIĘ ŻE TU JESTEŚ

Cześć,
mam na imię Gosia.

Fotografuje rodziny na każdym etapie ich życia, zaczynając nawet od tego najwcześniejszego. Uwielbiam uwieczniać dzieci, które dopiero co przyszły na świat, ale również te starsze które już psocą i trudno je zatrzymać. Fotografuje rodziny, które czekają na przyjście swojego maluszka, a przy tym brzuszki mniejsze i większe. Wykonuje również zdjęcia na uroczystościach rodzinnych, które są dla Was i Waszych rodzin niezmiernie ważne. Do wykonywania reportażu z Komunii Świętej oraz uroczystości Chrztu Świętego pozwala mi „Legitymacja fotografa upoważnionego do fotografowania celebracji liturgicznych” wydana przez Komisję ds. Liturgii i Duszpasterstwa Liturgicznego Archidiecezji Krakowskiej. Moje doświadczenie życiowe daje mi okazje nawiązywać świetny kontakt z dzieciakami w każdym wieku. Wiem jak ważna jest taka komunikacja dla Was – rodziców.
Fotografuje głównie w moim rodzinnym mieście – Krakowie ale również na terenie Małopolski. Jeśli będzie trzeba to mogę dojechać tam gdzie zechcecie. Żadna odległość nie jest mi straszna.

Fotografia rodzinna skradła moje serce, pewnie zastanawiasz się dlaczego? Bo każda sesja jest inna niepowtarzalna i wyjątkowa jak rodzina, którą fotografuję. W szczególności na sesjach rodzinnych nie ma schematów, w związku z tym nie ma nudy.

 Uwielbiam również sesje noworodkowe oraz ciążowe, chętnie będę wam towarzyszyć podczas uroczystości rodzinnych takie jak; chrzciny, komunie czy roczki. Wykonuję również sesje produktowe w stylu lifestyle, oraz sesje do social mediów. 

Wrzesień 2020 – BESTof
Spośród 16 tysięcy fotografii umieszczonych w konkursie #niezleaparaty , jedno z moich autorskich zdjęć zostało wyróżnione w znaczącym rankingu dla Fotografów. Ranking do wyróżnionych zdjęć możecie sprawdzić klikając na znajdującą się obok naklejkę Niezłych Aparatów.

error: Nie Kopiuj !